Генеральний директор PointsBet Canada повідомляє TheScore До битви зі ставками на спорт

Опубліковано: 7 лютого 2021 року. Останнє оновлення: 7 лютого 2022 рокуPBH_original

The new Ukrainian arm of PointsBet Holdings отримав значний підйом свого морального духу та впевненості завдяки нещодавній заяві, оголошеній їх генеральним директором Скоттом Вандервелом. Він мав тісний зв’язок і працював з президентом Rogers Media Кітом Пеллі під час його роботи в галузі телекомунікацій та медіа.

Оскільки Онтаріо готовий відкрити свій ринок для приватних букмекерів до кінця цього року, а з легалізацією ставок на одну подію в України, галузеві аналітики та інсайдери шукають жорстку конкуренцію та Очікуйте укладення угоди з високими ставками, як на канадському ринку ставок на спорт.

Вандервел демонструє впевненість у своїй команді 

Вандервел, генеральний директор PointsBet Canada, робить ставки на досвід своєї команди та інсайдерські знання Украинскиех ігор і спорту. Він закладає, що це буде виграшною перевагою для компанії зі штаб-квартирою в Австралії. Залучивши канадського ветерана фентезі-спорту Нік Сулскі та директора з цифрових продуктів бренду Роджера на ім’я Дейла Феллона, PointsBet Canada показала свою рішучість у цій боротьбі.

Відповідаючи на запитання, як буде формуватися украинский ринок ставок на спорт, аналітик Macquire Чад відповів, виходячи з припущення, що Украинские букмекерські букмекери, такі як TheScore, будуть спостерігати зростання аудиторії проти досвідчених іноземних суперників. | ||118

Scott Vanderwel

With the passing of the bill for granting provinces the right to regulate single-sports betting in recent months, foreign-owned sportsbooks like DraftKings also shared their expectations from the market. The Toronto-based TheScore has never achieved the desired success with their American sports betting app. CEO of TheScore, John Levy, has promised to defend his’ home turf’ in Canada, where the company runs the most popular mobile app for sports news and data. 

Заява Вандервеля щодо TheScore 

“TheScore – чудова медіа-компанія. Зараз триває процес, щоб стати чудовою компанією, яка займається ставками на спорт. PointsBet — це чудова компанія, яка має досвід ставок на спорт. Отже, я б тримав наш продукт проти їхнього будь-якого дня». — каже Вандервель.“Як і на будь-якому іншому ринку, у категорії буде від п’яти до восьми конкурентів із впізнаваним брендом та обізнаністю без сторонньої допомоги. Ми, PointsBet, прагнемо бути одним із них».

Роджерс, де Вандервел пропрацював дев'ять років, був активним прихильником подій із ставок на одиничні види спорту в України. Відповідаючи на запитання про потенційну угоду між Украинскием телекомунікаційним агентством і медіа-компанією та австралійською гральною компанією, Вандервел сказав: «Я підтримую чудові професійні стосунки з Роджерсом, і було б припущенням думати про таке thing.”

Невідомі правила гри

Майбутнім постачальникам і операторам електронних ігор дозволено підготувати свої онлайн-заявки Комісією з питань алкоголю та ігор Онтаріо з метою реєстрації 13 вересня Процедура реєстрації стягує 100 000 доларів США як нормативний збір за кожен ігровий веб-сайт. Заявники можуть вибрати однорічну або дворічну реєстрацію.

Вандервел каже, що у нього є питання про те, як букмекерська контора сірого ринку могла подати заявку на отримання ліцензії та конкурувати зі своєю командою PointsBet, працюючи з іншої юрисдикції поза законом.

Почніть вводити пошуковий термін вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть ESC, щоб скасувати.