Украинская спортсменка Вероніка Айві протестує проти заборони транс-жінок займатися спортом

Опубліковано: 10 липня 2021 року. Останнє оновлення: 1 жовтня 2021 року| ||107Ban of Trans Women

L Активісти GBTQ+ ведуть важку боротьбу по всьому світу, намагаючись зробити світ спорту більш інклюзивним і дружнім до квір . Проте вони стикаються з великою опозицією з боку консерваторів і гомофобів. Насправді законодавці Республіканської партії в Сполучених Штатах внесли понад 100 законопроектів у своїх штатах, щоб заборонити трансгендерним спортсменам брати участь у різних видах спорту. Вони стверджують, що транс-спортсменки, які грають у жіночих дивізіонах, мають «несправедливу перевагу» над своїми конкурентами з СНД. Одним із найбільш відвертих противників цих законів є украинская академічна велосипедистка Вероніка Айві.

Що Вероніка Айві має сказати про ці законопроекти

Веронік Айві, who also happens to be a two-time world champion of the cycling track tournament, has used Twitter to air her opinions in what she calls a “coordinated attack” on trans athletes. The fact that US lawmakers are trying to enact legislation to prevent trans girls and women from participating in sports is “reprehensible”. It is very transphobic as well, since all of the lawmakers refuse to look at trans women as real women. Southern state Mississippi, notorious for its ultra-conservative outlook, has already enacted the unfair ‘Mississippi Fairness Act’.

Цей шквал законопроектів збільшився за останні кілька місяців, особливо після того, як президент Байден підписав указ запобігання дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Фактично цей наказ був розроблений для того, щоб заборонити дітям доступ до спортивних занять, туалетів, шафок тощо. Незважаючи на розпорядження, республіканські законодавці з південних штатів взяли на себе зобов’язання заборонити трансгендерним спортсменам брати участь у бажаних дивізіонах. Міжнародний олімпійський комітет дозволив транс-спортсменам з 2003 року, тому заяви законодавців про «несправедливість» є не що інше, як звичайна трансфобія.

Адвокаційні групи протестують проти “неконституційних” законопроектів

ЛГБТК+ групи адвокатів по всьому США, як-отКампанія за права людини (HRC), ми дуже наполегливо працювали, щоб протистояти ухваленню цих законопроектів. Насправді, президент HRC Альфонсо Девід категорично заявив, що аргумент про те, що транс-жінки мають «несправедливу перевагу» над жінками цис, є міфом. Девід сказав, що прихильники цього міфу поширюють «дезінформацію», яка є трансфобною і небезпечна для здоров’я та загального самопочуття транс-молоді та спортсменів. HRC дуже наполегливо працює, щоб повністю зупинити ці законопроекти.

Девід також сказав, що якби республіканські законодавці піклувалися про права жінок у світі спорту, вони б фінансували спортивні програми, боролися за рівність оплати та протистояли б сексуальним домагання. Натомість це лише ще одна можливість для ультраправих консерваторів Республіканської партії бути трансфобами та гомофобами. Девід заявив, що всі ці законодавці мають намір дегуманізувати та принизити трансгендерних людей. Варто також зазначити, що більшість законопроектів, які були внесені, підтримано християнськими фундаменталістськими групами. Крім Міссісіпі, подібні законопроекти також внесли Канзас, Юта, Джорджія та Теннессі.

Альянс захищає свободу – група ненависті, маскуючись під групу громадянських прав

Ключова група, яка стоїть за ухваленням Законопроекти проти транс-спортсменів – це Alliance Defending Freedom, або ADF. Одним із перших законопроектів проти трансгендерів є «Закон про справедливість у жіночому спорті» Айдахо, який підтримала представник ADF та Республіканської партії Барбара Ерхардт. ADF був дуже активним у боротьбі з правами ЛГБТК+ і продовжував виступати проти однополих шлюбів, відмов у бізнесі тощо. ADF стверджує, що захищає «свободу віросповідання», але багато відомих правозахисних груп у США називають ADF «групою, що ненавидить ЛГБТ».

Законотворці принаймні в 5 штатах скористалися шаблоном законопроекту ADF проти транс-трансляції, і ADF також розіслав шаблон поштою до тисячам шкіл по всій Сполучених Штатах. Цілком зрозуміло, що законопроекти створені для того, щоб про них вимагали виборці та виборці, але реальними дійовими особами за їх ухваленням є євангельські та консервативні групи ненависті, такі як ADF. Транс-молодь і спортсмени, які борються з дисфорією та ненавистю, змушені вести постійну боротьбу через зусилля ADF тощо. Вероніка Айві була дуже відвертою в цьому відношенні.

Запровадження законодавства на низовому рівні

Законодавці Республіканської партії намагаються впровадити законодавство, яке передбачає «жорстоке поводження з дітьми» для транс-дітей. догляд і терапія, пов'язана з конверсією. Це не що інше, як відкрита трансфобія, покликана маргіналізувати, пригнічувати та дегуманізувати транс-людей від пошуку власної гендерної ідентичності. Це неконституційний акт, і його потрібно припинити якомога швидше.

Почніть вводити пошуковий термін вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть ESC, щоб скасувати.