8 поширених помилок про бейсбол, який коштує Гравці – їхня доля

Опубліковано: 13 липня 2021 року. Останнє оновлення: 1 жовтня 2021 рокуBaseball Fallacies Costs Gamblers Fortune

T його річнийСезон вищої бейсбольної ліги (MLB) розпочався 1 квітня і зараз триває. Деякі з найцікавіших ігор відбудуться в найближчі кілька тижнів, а також чекаємо фінального матчу 3 жовтня. Разом з MLB також стрімко зросли ставки на спорт і ставки. Багато Украинскиех шанувальників бейсболу звертаються до MLB за всіма своїми потребами в ставках. Якщо ви думаєте поставити кілька доларів, стежте за цими помилками. Вони можуть в кінцевому підсумку коштувати вам усього вашого стану.

Міф №1 – Ставки на великих фаворитів завжди вигідні

Початківцям гравцям подобається думати, що ставки на великих фаворитів дозволять їм заробляти великі суми грошей. Це величезна помилка, тому що ніколи не знаєш, як команда буде працювати в певний день. Крім того, фінансові вигоди від ставок на великих фаворитів дуже низькі, що робить це ризикованою та нежиттєздатною стратегією ставок. Лише за 1 програш ви можете втратити всі свої гроші.

Міф №2 – Така-то команда має перемогу

Бейсбол – це командний вид спорту, і існує Лише трішки удачі для команд, які знаходяться на полі. Фактично, результат матчу залежить від форми гравців – тому«моя команда має перемогу»помилка є поганою ідеєю. Хоча очевидно, що серія поразок закінчується, не варто залишатися наодинці зі своїми почуттями.

Міф №3 – Новомодні штати дуже важливі для перемоги

Як бейсбол еволюціонував, а також статистику та методи, які використовуються для аналізу ігор. Як новий гравець на сцені, не піддавайтеся всім цим методам. Старі методи оцінки команд і гравців, такі як удари, перебіги, удари тощо, досі є надійними та ефективними. Однак, якщо ви добре розумієте нову статистику, ви можете використати її на свою користь.

Міф №4 – Ви повинні мати хорошу систему ставок

Багато гравців вважають, що система ставок потрібна, якщо ви хочете виграти ставки на бейсбол. Це неправда, незважаючи на те, що у професійних і досвідчених гравців є багато чудових систем ставок. Якщо ви просто хочете заробити гроші та розважитися, вам знадобляться лише елементарні знання про ігри. Мінімальної послідовності вистачить, щоб ви досягли успіху.

Міф № 5 – Розпізнавання імені – це все під час ставок на бейсбол

Ще одна помилка, яку допускають нові учасники, – це зробити ставку на всі свої гроші на відомих гравців, імена яких вони впізнають. Хоча розпізнавання імен дуже важливо, це не «все». Якщо у вас обмежені знання про гру та команди, вам потрібно вивчити це, перш ніж робити ставки. Це простий крок, який допоможе вам виграти, а також заощадити тонни грошей.

Міф №6 – ставки на туза – найкращий спосіб перемогти

Багато гравців у MLB/бейсбол вважають, що ставки на питчера туза – це чудовий спосіб легко заробити. Це помилка, тому що люди забувають той факт, що бейсбол був і завжди був командним видом спорту. Чудовий пітчер може зробити кращий і більший ефект, якщо його команда виступає разом з ними. Ставки на туза - не завжди найкращий спосіб дій.

Міф №7 – букмекерські букмекери мають доступ до внутрішньої інформації

Багато нових гравців працюють на основі припущення, що букмекерські букмекери мають певну інформацію що вони цього не роблять. Платформи для ставок на спорт і букмекерські ставки не приховують інформацію від гравців, що насправді є незаконним. У них є невелика частина переваг, але, крім цього, вони не мають доступу до інсайдерської інформації. Спортивні букмекери просто краще, ніж люди, аналізують інформацію. Не думайте, що ваша улюблена букмекерська книжка обдирає вас.

Міф №8 – Ставки на бейсбол і MLB дуже складні

Багато людей мають помилкове уявлення, що бейсбол дуже складний і важко сприйняти. Насправді, бейсбол є одним із найцікавіших видів спорту, на які можна робити ставки. У бейсболу може бути високий бар’єр для входу, але це не повинно відмовляти вас від участі у ставках. Можливо, вам доведеться провести більш глибоке дослідження, але винагорода цілком співмірна.

Висновок

Це вісім найпоширеніших міфів, пов’язаних з бейсболом і ставками, які ви необхідно знати. Як тільки ви зрозумієте ці хибні уявлення та помилки, ви зможете насолоджуватися грою та робити ставки набагато більше. Ви також можете заробити непогані гроші.

Почніть вводити пошуковий термін вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть ESC, щоб скасувати.